İstanbul Nöbetci Eczaneler Uygulaması Gizlilik Politikası

Son güncelleme: 26.09.2013

Giriş

Bize olan ilginize değer veriyor ve gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Hizmetlerimizin olağan işleyişi çerçevesinde, sizinle ilgili bazı bilgileri toplamakta ve kısmen ifşa edebilmekteyiz. Siz sitemizi ziyaret ettiğinizde hangi bilgileri topladığımız, bu bilgileri neden topladığımız ve ne şekilde kullandığımız konusunda sizi bilgilendirmek için aşağıdaki gizlilik politikasını hazırladık. Bu gizlilik politikası, İstanbul Nöbetci Eczaneler uygulamasına ("Biz") https://nobetci.ieo.org.tr ve https://apps.facebook.com/ieonobetcieczane konumundaki websitemiz aracılığıyla ya da başka yollarla sağladığınız ve elektronik ortamda muhafaza ettiğimiz tüm bilgiler için geçerlidir. Ek olarak, bu gizlilik politikası websitemizi kullanımız esnasında elde edilen kişisel bilgiler (aşağıda tanımlanmıştır) için de geçerlidir. Bu gizlilik politikası üçüncü şahıslara, örneğin websitemizde bağlantısı buluna dış sitelere, sağlayacağınız bilgiler için geçerli değildir. Bu tür üçüncü şahısların gizlilik politikalarını öğrenmek için kendileriyle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Bu gizlilik politikasında önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Lütfen gizlilik politikasını düzenli olarak kontrol edin. Eğer yeni gizlilik politikasının geçerliliğine iki (2) hafta içinde açıkça itirazda bulunmazsanız yapılan değişikliklerde mutabık kalındığı varsayılacaktır. Yeni gizlilik politikasını kabul etmemeniz durmunda, sizinle ilişkimizi feshedebiliriz. Eğer bu gizlilik politikasına uymadığımızı düşünüyorsanız ya da gizlilik politikasıyla ilgili başka sorularınız varsa, facebook@ieo.org.tr adresinden bize ulaşın.

Ne Tür Kişisel Bilgileri Topluyoruz?

Biz bu uygulamada hiçbir kişisel bilgiyi toplamıyoruz.

Bu Gizlilik Politikası Üzerindeki Değişiklikler

Bu uygulamayı kullanırsanız, bu gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız. Bu gizlilik politikasında önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Üzerinde değişiklik yapılmış yeni gizlilik politikası, sadece geçerli olduğu tarihten itibaren toplanan veriler için uygulanacaktır.

Gizlilik ile İlgili Sorularınız Varsa

Websitemizle ilgili gizlilik sorularınız için, bize şu adresten ulaşabilirsiniz: facebook@ieo.org.tr